CZ/SK guild or comunities

Hi, is here any CZ/SK guild or comunities ? (Ahoj, je tu nějaká CZ/SK guilda nebo komunita ? Rád bych s někým pokecal a zapařil, lepší něž solo :slight_smile:

Ahoj… ja som fanúšik hry. Hellgate Londom hrám od jeho vzniku, ale až teraz som sa dozvedel o tomto projekte a oživení multiplayeru hry. Čo je super…
Tiež by som si chcel zahrať inými hráčmi zo Slovenska a Čiech. Takže rád sa po nainštalovaní patchu pridám.

Mám ale otázku, skúšal si inštaláciu módu na českú verziu hry? Ja ju hrávam v češtine už jedno desaťročie… a nerád by som to menil. :wink:

Ahoj, co já jsem zkoušel, tak CZ verze na MP nejde. Hází to chybu se scripty, jen mody fungují v češtině. Tedy alespoň mód od Kikiny, ta má u módu podporu pro CZ verzi :slight_smile:

OK… ang nerobí problém, ale radšej naše jazyky… keď a dá. OK mám to zpojazdnené. Som fanda toho sveta. Mám knihy aj zberateľské edície tejto hry. Strašne ma mrzí, že sa nechytila licencie nejaká firma a neurobila pokračovanie. Fakt škoda, ale som vďačný aj za tento multiplayer. Môžeme to niekedy spolu skúsiť. Určite pôjdem evokera… takže ak máš večer čas… môžeme aj dnes. :wink: Len budem mať úbohý level :smiley:

Cus. Nejsem s Česká ale mluvím český, polský a rozumím slovenský. Máte nějaky guild?

Ahoj… hrajete nekdo?